Dzień I
Przejazd był dłuższy ze względu na wzmożony ruch w okolicach trójmiasta.
Po przyjeździe nastąpiło zakwaterowanie oraz kolacja.

Dzień II „Dzień sportu na plaży”
Rozpoczęty dłuższym snem ze względu na podróż. Po zaznajomieniu uczestników z obowiązującymi regulaminami i zjedzonym śniadaniu udaliśmy się na plażę gdzie uczestniczyliśmy w zajęciach gier zespołowych: piłka siatkowa, gry w zespołach z piłką oraz soccer na plaży. Dzieci najmłodsze rozpoczęły również rzeźby z piasku.
Atutem był ogrom miejsca i terenu na plaży na którym mogliśmy prowadzić działania. Następnie grupy udały się na obiad a zaraz po nim na odpoczynek. Popołudnie podobnie spędziliśmy na zabawach integracyjnych oraz treningu zwinności podczas berków. Po kolacji udaliśmy się na miasto, w celu zwiedzenia okolicy.

Dzień III „Dzień Fitness i gier zespołowych”
Rozpoczęliśmy od porannej gimnastyki. Następnie śniadanie oraz apel z porządkiem dnia.
Zajęcia popołudniowe zostały podzielone na 3 bloki tematyczne:
Zajęcia fitness
Rozgrywki w piłkę nożną
Trening koordynacyjny
Zajęcia ze względu na porwisty wiatr odbyły się na terenach ośrodka.
Wieczór tematyczny przebiegł pn. „Wieczór filmowy”

Dzień IV „Dzień śpiocha”
Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy długim snem ze względu na niedzielę. Po śniadaniu część uczestników kolonii udała się do Kościoła.
Pozostali wzięli udział w zajęciach programowych z podziałem na grupy w zakresie treningu funkcjonalnego z piłki nożnej.
Po obiedzie uczestnicy Akademii rozpoczęli działania przygotowawcze do wieczornego konkursu „Mam talent” do którego zgłosiło się sporo chętnych.
Po kolacji wyjście do grupy z Wrocławia i udział we wspólnym konkursie mam talent.

Dzień V „Training Day”
O poranku wszyscy uczestnicy obozu wspólnie z trenerami udali się na gimnastykę.
Grupa starsza poszła biegać na plażę a młodsi zostali na terenie ośrodka.
Co dzień mamy do czynienia z inną formą gimnastyki aby nie było nudno oraz aby każdy po zakończeniu obozu wiedział jak prowadzić edukację zdrowotną.
Wszyscy zostali podzieleni na grupy zajęciowe gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Stacja gier, zabaw i malowania własnych karykatur.
Stacja koszykówki.
Stacja tenisa ziemnego
Po kolacja grupa młodsza miała dyskotekę, a grupa starsza wieczorne wyjście na miasto.

Dzień VI "Dzień wycieczek i StrongMan/StrongWoman"
Po śniadaniu pojechaliśmy do Cetniewa gdzie zwiedzaliśmy Ośrodek Przygotowań Olimpijskich COS. Na godzinę 12 osoby chętne poszły do parku linowego gdzie zostały przeszkolone i wpuszczone na wysokość. Druga grupa poszła zwiedzać centrum miasta i Aleję Gwiazd.
Po obiedzie udaliśmy się na plażę gdzie odbyły się rozgrywki Piłki Plażowej. Na wieczór zostały zaplanowane zawody Strong Man i Strong Woman oraz konkurs kibicowania.

Dzień VII "Windsurfing Day"
Śniadanie zjedliśmy wcześniej niż zawsze. O 8:15 już byliśmy w drodze na Hel gdzie odbyły się zajęcia z Windsurfingu. Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, pogoda też nam dopisała. Wróciliśmy do hotelu na obiad, po którym był czas na odpoczynek. O 16 całą grupą wyszliśmy na plażę na dalszą część rozgrywek w piłkę nożna i plażowanie. Po kolacji odbył się pokaz zdjęć z kilku ostatnich dni.

Dzień VIII
Dzisiejszy dzień rozpoczął się poranną gimnastyką. Po śniadaniu autokar zawiózł nas pod Latarnię Morską w Rozewiu. Na szczycie latarni mogliśmy  podziwiać panoramę Półwyspu Helskiego.
Dalszą część popołudnia spędziliśmy na plażowaniu. Po obiedzie odbyły się zajęcia z siatkówki oraz treningu ogólnorozwojowego. Po dniu pełnym zajęć, wieczorem dzieci oglądały film.

Dzień IX "Windsurfing Day II"
Dzień rozpoczęliśmy pobudką o 7:20, następnie śniadanie i przejazd na Hel, gdzie odbyły się kolejne zajęcia na windsurfingu. Pogoda była zdecydowanie lepsza niż za pierwszym razem.
Do hotelu wróciliśmy ok godziny 12. Przed obiadem odbył się jeszcze trening ogólnorozwojowy. Po obiedzie dzieci miały czas na odpoczynek i regenerację. Przed kolacją grupa młodsza wyszła na miasto, a starsza miała zajęcia sportowe. Wieczorem dzieci oglądały film a chętne osoby grały w siatkówkę.